Leczenie miodem > Miody lecznicze > Wysokiej jakości miody izraelskie

Wysokiej jakości miody izraelskie

Wysokiej jakości miody izraelskie

Coraz większą popularnością, od jakiegoś czasu także w Polsce, cieszą się izraelskie miody Zuf Globus Laboratories. Powstają one z leczniczych roślin oraz ziół, które podawane są pszczołom. Dzięki temu posiadają lecznicze właściwości. Ule, w których pszczoły mają dawać specjalnie przygotowany miód, są umiejscowione na pustyni. Wówczas istnieje możliwość podawania pszczołom specjalnie wyselekcjonowanego pokarmu, odpowiednio skomponowanego pod względem leczniczym określonych chorób.

Miody z Zuf Globus Laboratories są niewątpliwie unikatowym produktem. Specjalnie przygotowywane mieszanki roślin są odpowiednio wyselekcjonowane w zależności od choroby, którą mają leczyć. Co ciekawe, nie jest możliwe uzyskanie takiego efektu w warunkach naturalnych, ponieważ wiele z tych roślin nie rośnie w bliskim sąsiedztwie.  Przygotowanie mieszanki opiera się również na wykorzystaniu części roślin zawierających największą ilość składników aktywnych. Niekiedy są to łodygi bądź korzenie, a jak wiadomo, w warunkach naturalnych nie są one dostępne dla pszczół.

Miód wytworzony w taki sposób precyzyjnie odpowiada potrzebom i oczekiwaniom klientów, dzięki czemu jest to produkt wyjątkowy i najwyższej jakości. Należy podkreślić, że jest to widoczne także w cenie tego typu miodu. Najpopularniejszym jest miód LifeMel, który jest jednocześnie najdroższym na świecie. Cena 100 gr słoiczka to koszt rzędu 180 zł. Inne tego typu miody są tańsze.

Zuf Globus Laboratories posiada bogatą ofertę miodów. Warto zapoznać się z niektórymi rodzajami produktów. Oto niektóre z nich:

  • LifeMel – najpopularniejsza odmiana, z powodzeniem może być stosowany w anemii oraz podczas chemioterapii. Badania kliniczne potwierdzają, że poprawia on obraz krwi.
  • LaryngoMel – jest miodem zalecanym w zakresie wspomagania terapii chorób gardła i krtani, a więc górnych dróg oddechowych. Miód ten posiada tak silne działanie przeciwzapalne oraz przeciwwirusowe, że jest skuteczniejszy niż odpowiadające takim właściwościom antybiotyki, co wykazały badania laboratoryjne.
  • EnergyMel – przeznaczony jest przede wszystkim dla osób po przebytych chorobach, a także obciążonych fizycznie i psychicznie, np. przez codzienną pracę. Ten typ miodu przyspiesza rekonwalescencję, zwiększa wytrzymałość oraz odporność, dodaje energii i zapobiega chronicznemu zmęczeniu.
  • GastroMel – działanie antybakteryjne, przeciwzapalne oraz przeciwbólowe tego miodu szczególnie dobrze wspiera leczenie schorzeń układu pokarmowego, przede wszystkim wrzodów żołądka.
  • BronchoMel – jest to miód działający podobnie jak środek wykrztuśny i antybiotyk. Używany jest w zakresie wspomagania leczenia kaszlu, trudności w oddychaniu oraz zaleganiu śluzu w drogach oddechowych. Dodatkowo posiada również właściwości przeciwzapalne, antygrzybiczne oraz antywirusowe.
  • RelaxMel – zapobiega bezsenności, zmniejsza nerwowość i koi zdenerwowanie, a także obniża nadciśnienie. Należy dodać, że jest to środek leczniczy, który pomimo takich właściwości nie uzależnia.
  • ClearMel – to natomiast miód oczyszczający ze śluzu układ oddechowy, a także płuca. Jest zalecany palaczom papierosów w zakresie leczenia i zapobiegania zniszczeniom, jakie są skutkami tego nałogu.
  • PotentMel – to doskonały miód dla mężczyzn, który pragną zwiększyć płodność bądź potencję. Ten typ miodu został stworzony w taki sposób, aby niwelować nie tylko objawy, ale przede wszystkim przyczyny dysfunkcji seksualnych. Regularne spożywanie miodu pozwala poprawić funkcje seksualne, a także jakość spermy.
  • LadyMel Day oraz LadyMel Night – to dwa rodzaje miodów przeznaczonych specjalnie dla kobiet cierpiących na PMS lub przeżywających dolegliwości menopauzy. Miód ten pozwala równoważyć poziom hormonów, a także doskonale niweluje niepokój czy duszności charakterystyczne dla tych kobiecych schorzeń.
VN:F [1.9.22_1171]

Oceń artykuł:

Łączna ocena: 4.3/5 (głosów: 4)
Wysokiej jakości miody izraelskie, 4.3 out of 5 based on 4 ratings

Lecznicze właściwości miodu:

Powiązane słowa kluczowe:

  • jakimi ziolami wspomagacleczenie wrzodzieiace jelito

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Trackbaki:0

Lista stron, które linkują do tego artykułu
Wysokiej jakości miody izraelskieMiód, miody Manuka. Naturalne leczenie miodem
Góra